Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Arcora, kurulduğu 2007 yılından bugüne kadar,  Ankara başta olmak üzere Türkiye’de ve yurtdışında kalite, estetik ve fonksiyonel tasarım felsefesiyle ürettiği sabit ve hareketli mobilya tasarımları ile pek çok projeye imzasını atmıştır.
Mimarlık, iç mimarlık ve inşaat firmaları ile başarılı işbirlikleri oluşturan Arcora, mekana ve kişiye özel mobilya tasarımları üreten iç mimarları ile farklı uygulamalar da geliştirmektedir. Tasarımlarında, içinde yaşayanlar için mekanların konforlu ve yüksek yaşam kalitesinde olmasına özen göstererek doğru malzeme kullanımı, sıfır hatalı üretim ve satış sonrası servis hizmetleri ile sektörde takip edilen bir firmadır.
Arcora sahip olduğu vizyon ve misyonu ile sürekli kendini yenileme ve geliştirme yönünde yaptığı çalışmalarının yanı sıra sektörün gelişmesine katkı sağlayacak sosyal sorumluk ve eğitim projeleri üretmektedir.  Bu doğrultuda 2018 yılında ‘’yerinde yaparak öğrenme’’ methodu ile hayata geçirdiği Arcora Garage Academy örnek bir sanayi-üniversite projesi olarak iç mimarlık öğrencilerinin eğitim programlarında yer almıştır.

ÖZETLE ‘’BİZ KİMİZ?’’ DERSENİZ

Marangozuz: Fotoğraflarda görüp beğendiğiniz ve acaba bunu nereden alabilirim dediğiniz mobilyaları üretenleriz.
Tasarımcıyız: Bazen gözünüzde canlandıramadığınız mekanları ya da ürünleri hayata geçirenleriz.
Mühendisiz: ‘Siz böyle istediniz biz de yaptık’ mantığından uzak durarak, tasarımlarımızı işlevsel ve kullanışlı hale getirip sizi doğru yönlendirenleriz.
Yöneticiyiz: Sevdiğiniz, orada olmaktan keyif aldığınız, değişiklik yapmak istediğiniz mekanları layıkıyla size teslim edip zamanı yönetenleriz.
Eğitimciyiz: Her proje teslimimizde, kendimize yeni bir şeyler katıp öğrenerek ilerleyenleriz.
Her şeyden önemlisi, işini severek yapan, dinamik ve eğlenceli bir ekibiz. Çünkü biliyoruz ki yaptığın işi sevmek, sonucun iyi olması için en temel şartlardan biri.