Single Blog

GİRİŞİMCİLİK VE MARKALAŞMA DENEYİM PAYLAŞIMI ATÖLYESİ

BLOG

Arcora Garage Academy bünyesindeki uygulamalı eğitimlerini tamamlayan, mezuniyet aşamasındaki öğrencilerimizi, adlarını yaptıkları başarılı projelerle duyurmuş olan değerli isimler ile buluşturduk. Motto Mimarlık kurucu ortakları ve TED Üniversitesi Öğretim Görevlileri Sayın Heves Beşeli ve Onur Özkoç kıymetli deneyimlerini ve projelerini öğrencilerimizle paylaştılar.

Yiyecek içecek sektöründe tamamladığı başarılı iç mimari projeleri ile adını sıkça duyduğumuz Sayın Alphan Bayındır sektördeki yeniliklerden ve deneyimlerinden bahsetti.

ODTÜ Teknokent Girişimcilik Direktörü Ece İdil Kasap öğrencilerin farkındalıklarını artıracak, kurmayı planladıkları işlerinde farklı yaklaşımlar kazanmalarını sağlayacak girişimcilik örneklerini aktardı.

Türk Patent ve Marka Kurumu uzmanlarından Işık Karakaş Yılmaz öğrencilerimize ileride sahip olabilecekleri markalarını nasıl koruyabileceklerini, patent alım süreçlerini ve pazar seviyesini yükselterek rakiplerine karşı öne geçmelerini sağlayacak markalaşma süreçlerini anlattı.