Single Blog

ÇAĞIMIZIN EN BÜYÜK ESTETİK HASTALIĞI

BLOG

Çağımızın en büyük estetik hastalığı başlığıyla, günümüzde kullanılan mimari tekniklerin ve inşaat sistemlerinin belirli hallerinden bahsetmek istiyoruz bu yazımızda. Evlerinizin, iş yerlerinizin, okulların, çalışma alanlarının ve daha pek çok yaşam alanının konforu, şehirleşmenin de verdiği zorunluluklar ile çoğu zaman göz ardı ediliyor. Mimari ve iç mimari çözümler ile baştan yaratılan mekanların hemen hemen çoğu, kendine has  bir doku kazansa da, sıfırdan yapılan mekanların büyük bir kısmı belirli kalıplara bağlı kalınıyor estetikten yoksun olarak üretiliyor. Bunun üzerine, iç mimarlık ihtiyaçlarınıza sunulan çalışmalar, çözümler ve ön plana çıkarılan fırsatlar çerçevesinde, pek çok ürün ve hizmet üretiyoruz.

İster renkli çözümler olsun, isterseniz de fırsatlar ile ön plana çıkarılan özel tasarımlar olsun. Bireylerin ihtiyaçlarına göre yeniden çizimini yaptığımız, şekillendirmesini yaptığımız ayrıntılar bulunuyor. Bunların arasında daha renkli, daha estetik ve daha detaylı modeller her zaman ön plana çıkıyor. Arcora Mimarlık olarak ürettiğimiz çalışmalar da biraz bu yönde yer alıyor. Bireylerin ihtiyaçlarına göre şekil belirliyor, bu kapsamda yeni bir hizmet üretiyoruz. Hem profesyonel ayrıcalıklar, hem de kişisel detaylar ile ilgili olarak ön plana çıkarılan bütün tasarım çözümlerine, ister mobilya tasarımı des
teği, isterseniz de ahşap dekorasyon desteği sunuyoruz. Mevcut mekanların güzelleşmesi gibi dekoratif çalışmalarımızı bulunurken, mimari konularda ele alabileceğimiz pek çok çalışma da bulunuyor. Farklı çizgilerin estetiğinde organize edilen, ön plana çıkarılan ve sizlere sunulan bu özel hizmetler için, bizlere ulaşabilir ve keyifli bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza dair sunulan en net çözümler ve fırsatları, ürettiğimiz hizmetleri, sitemiz üzerinden görebilir, inceleyebilirsiniz. Özel imalat seçenekleri ile verdiğimiz hizmetlerin arasında, mağaza ve ofis hizmetleri, cafe ve restoran hizmetleri, otel ve spor tesisi hizmetleri, resmi kurumlara sunulan hizmetler ve daha pek çok çözüm yer alıyor.

Sizler de bu çözümlere ulaşmak isterseniz, ihtiyaçlarınız arasında yer alan birbirinden farklı özel üretim detayını görebilirsiniz. Şimdiden keyifli tasarım fikirleri diliyoruz.