Blog


7079-ozel-imalat-mobilya.jpg

Özel İmalat Mobilyalarda Ne Kadar Mükemmeliyetçi Olunabilir?

Aslında konu başlığı olarak karışık gelebilir ama soru oldukça sade. Özel tasarımların mükemmeliyeti, size ne kadar yanaşıyor? Özel tasarım demek, kişiye özgü tasarım demek. Kişinin kendi evine, kendi iş yerine ya da diğer ortamlara göre yapılan tasarımlar demek.
1709-ozel-mobilya.jpg

Ofis Tasarımlarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İş hayatımızın belki de en önemli alt yapısı, ofisimizdir. Çünkü yaşantımızın çoğu yerini ofislerde harcıyoruz ve iş yaptığımız alanın estetiği, ergonomisi ve dokusu bu konuda oldukça önemli detaylar üretiyor.
1676-big-chefs.jpg

Cafe ve restaurant tasarımlarında dünya trendleri

Kendi halinde, kendi tarzında ve kendi stilinde ön plana çıkarılan yenilikçi çalışmalar, çoğu tasarımı su yüzüne çıkarıyor ve bizlere daha verimli bir çözüm sağlıyor. Bu bağlamda sunulan, en ideal seçeneklerin arasında, hemen hemen tarz olarak ön plana çıkarılan çalışmalar var.
6006-magaza-tasarim.jpg

Mekanlarda Beyazın Asaleti

İç dekorasyon söz konusu olduğu zaman, beyazın asaleti her zaman konuşulmuştur. Evlerde, iş yerlerinde ya da alternatif çalışma alanlarında kullanılan beyaz renk, her zaman çoğu rengi geride bırakmış ve doğallık sağlamıştır. Peki ama neden beyaz renk asalet sağlar? Nedir bu rengin büyüsü? İsterseniz gelin hep birlikte inceleyelim ve üzerine konuşalım.
1113-ozel-mobilya-tasarimi-mi-yoksa-hazir-mobilya-mi.jpg

Özel Mobilya Tasarımı Mı Yoksa Hazır Mobilya mı?

Mobilya tasarımları, günlük hayatımızın belki de çok az bir kısmında yer alıyor gibi görünebilir. Ama şu var ki, evimizde ya da ofisimizde geçirdiğimiz her dakika, bizlere farklı algılar sunuyor. Gözlerimiz, her saniye farklı fotoğraflar çekiyor ve bu fotoğraflar, zihnimizde şekilleniyor.
2071-ic-mimarlik.jpg

2016 Dekorasyon Trendleri

pek çok zaman ilgimizi çeken, hatta bireyler olarak kesinlikle yaratıcılığımızı perçinleyen bir olaydır. Özellikle yeni sezon dekorasyon söz konusu olduğu zaman, kesinlikle her farklı çalışmada kendimize ait bir iz bulabiliriz.

İLETİŞİM

ARCORA MİMARLIK İNŞAAT TURİZM MOBİLYA İMALAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.